Android populārākās spēles 2018. gadā

Esam aizvadījuši baltus, jaukus Ziemassvētkus! Un tulīt jau klāt jaunais 2019. gads. Jāsaka, ka gada beigas ir zīmīgas ar dažādiem topiem. Tiek noteikti labākie dažādās kategorijās. Piemēram, sportā, kultūrā, darba vietās un daudzās citās lietās. Arī saistībā ar tehnoloģijām – labākie telefoni, datori un daudz kas cits. Protams, tiek noteiktas arī labākās spēles. Un tā – mobilo telefonu lietojumprogramma Android paziņojuši desmit populārākās spēles.

Android populārākās spēles

PUBG mobile

Šī spēle ir bezmaksas spēle un tiek saukta par gada gaidītāko notikumu šajā gadā. Tiek teikts, ka līdzīga spēlei šai ir Fortnite, bet tā netiek piedāvāta Google play veikalā. Īsumā – izdzīvošanas spēle.

Alto’s Adventure

Šo spēli varam nosaukt par piedzīvojumu spēli. Tajā vari šļūkt lejā pa kalnu, lekt un ķert lamas. Tā ir slavenās spēles Alto’s Odyssey otrā daļa. Spēles pievienotā vērtībā ir labais mūzikas noformējums.

Battleheart 2

Tā ir spēles otrā daļa, kurā uzlaboti vizuālie efekti. Pirmā spēle bija diezgan populāra, līdz ar to ir arī interese par otro spēli.

Sega Heroes

Spēle ir interesanta un aizraujoša, bet tai netiek piedāvāti mikropirkumi.

Battlelands Royale

Šī spēle ir PUBG un Fortnite paveids. Pats labākais, ka tā spēlējama bez maksas, bet par maksu varēsiet uzlabot varoņu noformējumu. Interesanti!

Shadowgun Legends

Tā ir FPS tipa spēle un tajā var iegādāties ieročus, spēlēt spēļu automātus ar virtuālu naudu un melnajā tirgū iegādāties jaunus ieročus. Arī pietiekami interesanti!

Monument Valley

Monument Valley spēle nav baigais jaunums, bet tā turpina savu uzvaras gājienu gadu no gada. Spēles pirmā daļa ir pieejama bez maksas.

Knighgts of Pen & Paper

Spēle iekarojusi lielu fanu pulka uzmanību. Un ne bez pamata. Kā gan savādāk spēle varētu nokļūt top 10.

The Escapists

Spēles darbība norisinās cietumā. Spēlētājiem nākas zagt un izpildīt dažādus nelegālus uzdevumus. Tā Google Play veikalā pieejama maksas versijā.

Space Marshals

Pēdējā spēle topā ir Space Marshals un tajā pastāv zinātniskā fantastika un vesterna elementi.

Ceram, ka šis tops pamudinās tevi pamēģināt spēlēt jaunas un vēl neredzētas spēles. Jo svētku brīvdienas taču ir laiks, kad nodarboties ar hobijiem, kam parasti grūti atrast laiku.