Deep Tech Atelier konference norisinājusies Rīgā

Prieks ar jums atkal tikties! Pavisam drīz jau Lieldienu brīvdienas un esam sagaidījuši beidzot siltu laiku. Ceram, ka tas ir uz palikšanu. Var jau būt, ka atkal varam cerēt uz pasakaini siltu vasaru. Bet ne par to šajā reizē stāsts. Protams, pievērsīsimies tehnoloģiju jaunumiem. Rīgā no 12. līdz 13. aprīlim norisinājusies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētā tehnoloģiju konference ar nosaukumu Deep Tech Atelier. Plašāk turpinājumā.

Deep Tech Atelier konference norisinājusies Rīgā

Aizvadītajā nedēļā no 12. līdz 13.aprīlim Rīgā ar plašu praktisku un izglītojošu programmu norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras jeb saīsinājumā LIAA organizētā otrā starptautiskā Magnetic Latvia Tehnoloģiju konference ar nosaukumu Deep Tech Atelier.  Tajā dalību apstiprināja vairāk kā 700 dalībnieku no 26 valstīm. Konference pulcēja zinātniskos jaunos uzņēmumus, pētniecības organizācijas, uzņēmējus, industriju un valsts pārvaldes pārstāvjus, kā arī dažādus tehnoloģiju interesentus.

Prezentācijas

Konferencē tika prezentēti jauni biznesa sadarbības modeļi, izveidotas jaunas zinātnē balstītu uzņēmumu komandas un noskaidroti jauno uzņēmumu konkursa uzvarētāji. Tāpat tika apgūtas uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai nepieciešamās zināšanas un arī prasmes. Konferencē piedalījās pasaules vadošie nozares eksperti. Tas ir īpašs pasākums, kurā satiekas uzņēmējdarbība un zinātne. Deep Tech Atelier ietvaros notika 13.  Komercializācijas reaktora Ignition Event. Tajā  ikvienam uzņēmējam tika iesniegta iespēja izveidot savu zinātnē balstītu tehnoloģiju uzņēmumu sadarbībā ar līdz pat divdesmit tehnoloģiju autoriem.

Meistarklases

Vēl konferencē norisinājās piecas meistarklases. Tajās vadošie nozares speciālisti sniedza praktiskus ieteikumus un padomus biznesa sākšanai, investīciju piesaistīšanai un arī turpmākai biznesa izaugsmei. Bet pasākuma demo zonā pulcējās uzņēmumi un izpētes institūcijas, kas prezentēja Kompetenču centru ietvaros veikto pētījumu rezultātus. Plašāku informāciju tu vari aplūkot pasākuma mājas lapā.

Vispār jau ir ļoti atzīstami, ka pie mums norisinās šāda veida pasākumi. Iedzīvotājiem un nozares pārstāvjiem ir jāsajūt tehnoloģiju nozīme un tas, ka mūsu valstī ir ļoti daudz spēcīgas galvas kā tehnoloģijās, tā citās nozarēs.

Vēlam priecīgas brīvdienas! Lai tehnoloģijas arī tavās brīvdienās ienes prieku un atvieglo sadzīvi! Uz tikšanos drīzumā.