Lietotnes, kas populāras iphone lietotāju vidū

Palielam pasaule ir sadalīta divās daļās. Vieni lieto iphone, otri Samsung. Protams, ir vēl daudz dažādi telefoni. Bet šķiet, ka šie varētu būt populārākie. Vispār jau pastāv uzskats, ka iphone telefonu lietotāji ir īpaši. Viņi nesaka “padod manu telefonu”. Viņi saka “padod manu iphone”. Tagad turpinājumā pastāstīsim, kādas ir iphone lietotnes, kas ir pašas populārākās.

Lietotnes – pašas populārākās iphone lietotāju vidū

Apple uzņēmums apkopojis pēdējo desmit gadu laikā populārākās lietotnes. Statistika vākta gan par aplikācijām uz iphone, gan ipad. App Store, kas ir lietotņu veikals, pieejamas vairāk 2,2 miljoni aplikāciju. Ja skatās kopš 2010. gada, tad bijušas virs 170 miljardiem lejupielādes. Turklāt klienti aplikācijām tērējuši vairāk nekā 130 miljonus dolāru. Tiešām daudz!

Populārākās spēles

Jūs gan jau nojautāt. Populārākā spēle ir Candy Crush Saga. Tad seko Subway Surfers un Fruit Ninja. Lielākus ieņēmumus radījusi spēle Clash of Clans.

Pārējās lietotnes

Nav nekāds brīnums! Populārākā lietotne jeb aplikācija, protams, ir Facebook. Tad seko Facebook messenger (loģiski). Un tikai pēc tam Youtube. Nauda visvairāk tērēta Netflix, Spotify un Pandora Radio. Vai jūsu iphone ir visas šīs lietones? Mēs teiktu, ka diezvai.

Tirgus

Runājot procentuāli par lejupielādēm. Tad loģiski, ka visvairāk lejupielādes notikušas ASV. Konkrēti 40,1 %. Tad seko Ķīna ar 39,9 % un Japāna ar 9,5 %. Valstis ar lielu iedzīvotāju skaitu tomēr. ASV iedzīvotāji ir arī pirmajā vietā pēc lietotnēm tērētās naudas.

Domājams, ka jūsu telefonos noteikti mājo Whats App un Instagram. Pieļaujam, ka arī gmail aplikācija. Ar Whats App jau vispār interesants stāsts. Neesam skatījuši statistiku, bet šī lietotnes lietotāji iegūst arvien lielāku vecuma amplitūdu. To lieto gan bērni un jaunieši, gan arī vecāka gadu gājuma cilvēki. Tagad pat vairs nevaram iedomāties, kā iepriekš varējām nosūtīt ziņas un bildes. Tagad daļa dzīves paiet tieši Whats App. Ģiemenes un draugi veido grupas un čato. Tādā veidā varam ielūkoties vairāk savu tuvo dzīvēs. Tiesa gan daļēji virtuāli, bet tomēr esam informēti.

Šajā reizē tad viss! Tiekamies jau drīzumā mūsu bloga nākamajā ierakstā!