Marta jaunumi tehnoloģiju pasaulē

Pilnīgi neticami, bet klāt jau marts un tulīt, tulīt pie durvīm jau klauvē Sieviešu diena. Jā, patiešām neticās, ka nupat svinējām Ziemassvētkus, bet nu jau gaisā virmo pavasara smaržas. Laiks rit ātri ne tikai dabā, bet arī tehnoloģijās. Šķiet, ka nopērkam jaunu telefonu, bet jau pēc pusgada gribam jau nopirkt citu. Jo tirgū arvien parādās jauni un spēcīgi telefoni. Tāpat noteikti arī ar datoriem, viedpulksteņiem un citām ierīcēm. Tā nu tas ir. Šajā bloga ierakstā apskatīsim marta tehnoloģiju jaunumus. Aiziet!

Marta jaunumi tehnoloģiju pasaulē

Taxify maina nosaukumu un būs pieejams Google Maps

Šorīt piecēlāmies ar ziņu, ka dzeltenais Taxify ir nomainījis nosaukumu uz Bolt. Un krāsās kļuvis zaļš. Pirmais, kas asociējas ar Bolt un slavenais sprinteris Bolts. Vārda Bolt skaidrojums ir zibens, ko var sasaistīt gan ar slaveno sprinteri, gan ātru nokļūšanu galamērķī ar automašīnu.  Bet tas nav vienīgais Taxify jaunums. Vēl viņu jaunumu listē ir tas, ka tas tagad ir pieejams arī Google Maps. Tas nozīmē, ka izmantojot pārvietošanās iespējas, kā viena no opcijām tiks norādīts Taxify jeb nu jau šobrīd Bolt. Uzņēmuma vadītājs Latvijā skaidro, ka ir svarīgi cilvēkiem piedāvāt visas iespējas, kā ātrāk nokļūt galamērķī – ar kājām, sabiedrisko transportu vai varbūt taxi. Mēs to uzskatām par visnotaļ pozitīvu lietu, jo galvenais jau ir ērtums klientiem.

Apple jaunumi

Turpinājumā kāds pavisam negaidīts jaunums no Apple saistībā ar iPhone telefoniem. Viņi paziņojuši, ka turpmāk remontēs arī tos telefonus, kuriem neoficiāli mainīti akumulatori. Šāda ziņa ir patiešām var pat teikt šokējošana. Jo iepriekš Apple stingri atteicās labot telefonus, kuri neoficiālā ceļā mainīti akumulatori. Kas interesanti, izrādās, ka iPhone telefona baterijas nomaiņa nemaz nav satriecoši dārgs priekš. iPhone X telefona baterijas nomaiņa izmaksā 75 eur, bet pārējiem ap 45 eur. Tā nudien nav tā dārgākā problēma. Salīdzinot ar problēmu, kad vēsā laikā doties ārā, pēc laika ieskaties telefonā un tas no aukstuma jau ir izslēdzies. Tāpēc tiešām varbūt vērts padomāt par baterijas nomaiņu.

Tas šajā reizē viss! Lai jūsu tehniskās ierīces darbojas korekti un tiekamies jau drīzumā!