Swedbank izlaiž jaunu lietotni

Šķiet, ka vēl pirms desmit gadiem nevarējām iedomāties, ka varētu visus jaunumus sūtīt otram telefonā. Runa ir par Whats App. Tagad pat nevaram iedomāties savu ikdienu bez Whats App aplikācijas. Kur tad citur sūtītu bildes un čatotu ar draugiem un ģimeni. Bet ar to neapstājas pasaules tehnoloģiju attīstība. Swedbank laidusi klajā jaunu aplikāciju un mobilos bezkontakta maksājumus.

Swedbank jaunā aplikācija un mobilie maksājumi

Swedbank laidusi klajā jaunu aplikāciju. Tā šobrīd pieejama Android lietotājiem, bet drīzumā arī iOS. Ja esi Android lietotājs, tad jau vari pirmais izmēģināt jauno funkciju. Tie ir mobilie bezkontakta maksājumi. Līdz ar to tagad par maksājumiem vari norēķināties ar mobilo telefonu. Šī ieviešana notikusi vienlaikus visā Baltijā, ne tikai Latvijā. Tāpat kā bezkontakta kartēm, arī telefonam ir maksājuma limits. Ar mobilā telefona aplikāciju varat norēķināties līdz 150 eur. Turklāt funkcija tiek aizsargāta ar obligātu ekrāna aizslēgšanu.

Klientu iesaiste

Banka aicina ikvienu klientu iesaistīties. Izmēģiniet aplikāciju, izvērtējiet – varbūt kaut kas šķiet neērts. Ja ir, ko ieteikt, tad banka priecāsies jūs uzklausīt.

Mobilie maksājumi

Bankas apkopotie dati par Latvijas cilvēku paradumiem liecina, ka mobilie maksājumi drīzumā kļūs pavisam ierasti. Var teikt, ka tikpat ierasti kā karšu maksājumi. Tas taču ir tik ērti. Banka informē, ka mobilo lietotni lieto jau 300 000 klientu. Tā ir puse no bankas digitāli aktīvajiem klientiem. Bezkontakta karšu norēķini mēnesī pārsniedz jau 2 miljonus darījumu. Tā kā mobilie maksājumiem ir patiesi laba augsne attīstībai.

Ja esi Apple lietotājs, tad būs nedaudz jāpagaida. Izrādās, ka Apple atbalsta tikai Apple Pay funkciju. Tā Baltijas valstīs nav pieejama. Tiklīdz mainīsies situācija, tā arī iPhone lietotājiem būs iespēja norēķināties ar mobilo telefonu.

Jaunā lietotne Swedbank2019 ir pieejama lejupielādei gan App Store, gan GooglePlay. Latvijas klientiem jāizvēlas Swedbank2019 Latvija. Plašāku informāciju par jauno lietotni un mobilajiem maksājumiem tu vari iegūt bankas mājas lapā.

Jā, tas nu patiesi ir interesanti. Pieļaujam, ka daudziem tas atvieglos dzīvi. Piemēram, doties skriet, kabatā ir telefons, bet nav kartes. Vēlies iegādāties ūdeni. Ja līdzi ir telefons ar aplikāciju, tad nekādu problēmu – pērc ar telefonu. Tieši tik vienkārši!