TikTok īso video testi Facebook lietotnē Indijā

Facebook ir apņēmies palielināt spiedienu uz TikTok, kur vien tas var, un šonedēļ sociālais tīkls savā galvenajā lietotnē ir sācis jaunu īstermiņa video klipu plūsmas pārbaudi Indijas tirgum, kur pats TikTok pašlaik ir aizliegts. Nevienam nav noslēpums vai pārsteigums, ka TikTok šobrīd piedzīvo lielu popularitāti. Pat, ja pats nelietojot šo aplikāciju, tad noteikti ik pa laikam redzat Facebook vai Instagram draugu vai slavenību smieklīgus un interesantus klipiņus, kas taisīti tieši tur.

Plašāk par visu turpinājumā.

TikTok testi Indijā

Facebook testē īsos TikTok video

Kā jau ieminējāmies, Facebook tagad savā ziņu plūsmā Indijā testē “Short video” straumi, kurā iekļauts pazīstamais TikTok vertikālais video. Facebook pievienojuši arī īsas pamacības, lai saviem lietotājiem palīdzētu saprast, kas un kā jādara.

Sociālā tīkla pārstāvji apstiprinājuši testa palaišanu, sakot, ka:
“Mēs vienmēr pārbaudām jaunus radošos rīkus, lai mēs varētu uzzināt par to, kā cilvēki vēlas izteikties. Īsas formas video ir ārkārtīgi populāri, un mēs meklējam jaunus veidus, kā nodrošināt šo pieredzi cilvēkiem – savienoties, radīt saturu un publicēt to Facebook.”

Tik Tok ārpus Indijas tirgus tagad ir vairāk kā sešas nedēļas, līdz ar to ir likumīgi to testēt caur Facebook. Un rodas loģisks jautājums, vai tas vēl kādreiz oficiāli atgriezīsies šajā tirgū. Aizleiguma laikā Indija šim sociālajam tīklam bija otrs lielākais tirgus ārpus Ķīnas.

Facebook to noteikti cenšas padarīt sarežģītāku. Varbūt jūs atceraties, ka nedēļu pēc tam, kad Indija sākotnēji paziņoja par ķīniešu lietotņu, tostarp Tik Tok, aizliegumu, Facebook piederošais Instagram Indijas tirgū uzsāka savu TikTok klonēšanas ruļļu funkcionalitāti, kas iepriekš bija bijusi pieejama tikai Francijā, Vācijā un Brazīlijā.

Bet Instagram nav tik liela biznesa daļa Indijā, kā tas ir citos reģionos. Pēdējā pārbaudē Instagram bija 100 miljoni aktīvu lietotāju Indijā, salīdzinot ar TikTok paziņotajiem 200 miljoniem tā aizliegšanas brīdī.

Bet Facebook Indijas reģionā ir vairāk nekā 300 miljoni lietotāju. Tādējādi, pievienojot TikTok nomaiņas rīkus abās labākajās lietotnēs, kas varētu redzēt, ka vairāk lietotāju paliek Facebook ekosistēmā, nevis citur meklē TikTok alternatīvas. Un, ja veidotāji pamanīs, ka viņi var nopelnīt naudu Facebook, viņi, iespējams, turpina publicēt ziņas, piesaistīt vairāk auditorijas un paplašināt tirgus daļu. Un atkal, padarot TikTok daudz grūtāk kādreiz atgriezties – ko tas strādā darīt.

Bet, protams, Facebook nav vienīgais konkurents, kurš vēlas aizstāt TikTok Indijā. Kā ziņojis TechCrunch, YouTube vairāk Indijas lietotājiem piešķir piekļuvi savām Tik Tok līdzīgajām “Shorts” funkcijām, jo ​​tās mērķis ir apkopot savu daļu no Indijas tā saucamajiem TikTok bēgļiem.

Tas viss tikai un vienīgi padara Tik Tok situāciju arvien sarežģītāku. Youtube un Facebook iestrādnes padarīs grūtāku ienākšanu tirgū, ja vien tas būs iespējams.

Būs interesanti redzēt, kā šī situācija atrisināsies! Sekojiet līdzi informācijai mūsu blogā!