TikTok laiž klajā brīdinājumus epilepsijas slimniekiem

TikTok pievieno jaunus brīdinājumus videoklipiem, kuros redzami kontrastējoši gaiši un tumši raksti, kas var izraisīt krampjus cilvēkiem, kuriem ir epilepsija. Principā veseliem cilvēkiem grūti saprast, kā ekrāna spilgtuma iestatījumi var izraisīt slimības lēkmi. Bet slimības un cilvēki ir dažādi. Iedomājaties par piemēru situāciju tumšā naktī, kad ieslēdzat telefonu un tad spilgtuma iestatījumi ir uz pašu spilgtāko. Acis ir apžilbušas, var iedurt galvā un sajūtas nav patīkamas.

Interesants fakts un par to visu jau turpinājumā.

TikTok

TikTok epilepsijas slimniekiem

Kā paskaidroja TikTok: “Pēdējo mēnešu laikā mūsu komanda tikās ar epilepsijas aizstāvjiem, kuri dalījās atsauksmēs par to, kā mēs varam uzlabot savu platformu. Balstoties uz šīm sarunām, pirms dažiem mēnešiem mēs palaidām funkciju, kas brīdina satura veidotājus, kad viņi veido videoklipus ar efektiem, kas varētu izraisīt gaismjutīgumu. Nākamo nedēļu laikā mēs ieviesīsim vēl vienu svarīgu pieejamības funkciju, lai pasargātu cilvēkus no gaismjutīga satura.

Jaunie brīdinājumi lietotājiem dos iespēju izlaist videoklipus ar potenciāli problemātiskiem efektiem, kas ne tikai izlaidīs šo vienu videoklipu, bet arī turpmāk izvairīsies no līdzīgu efektu parādīšanas. Lietotāji var arī jebkurā laikā mainīt savus fotosensitivitātes iestatījumus.

TikTok saka, ka tas strādā ar vairākām vadošajām epilepsijas organizācijām visā pasaulē, lai izplatītu vārdu par jauno funkciju un palielinātu izpratni par epilepsiju kopumā.

Tas ir labs atjauninājums, īpaši ņemot vērā dažus vizuālos efektus, kurus TikTok lietotāji var pielietot, kuri ātri maina krāsas un var būt problemātiski. Nodrošināt vairāk iespēju, lai apmierinātu vairāk lietotāju, ir svarīgi visām platformām, un, tā kā TikTok turpina pieaugt, arvien vairāk ir nepieciešams apmierināt plašākas sabiedrības vajadzības.

Jaunie brīdinājumi jau stājušies spēkā lietotnē TikTok.

Pieļaujam, ka arī influenceriem un uzņēmumiem vērts ņemt vērā šos faktus, to papētot arī sīkāk. Pavisam noteikti ir vērts iedziļināties cilvēku problēmās, nevis cerēt, ka visi ir vienādi un veseli. Mūsuprāt, tiešām labs solis no TikTok puses nākt pretī un mēģināt rast risinājumu. Un šajā reizē tas arī ir izdevies. Par to arī liels prieks!