Rezervēšanas vietnes viesnīcām – kuras labāk izmantot

Tāpat kā labākajās lidojumu rezervēšanas vietnēs, netrūkst pieejamo resursu, kad jums jārezervē lēta viesnīcas istaba. No meklēšanas dzinējiem, kas nosūta jūs uz uzņēmumu vietnēm, līdz tiešsaistes ceļojumu aģentūrām, līdz korporatīvo viesnīcu vietnēm, labāko viesnīcu rezervēšanas vietņu iespējas var būt milzīgas. Veicot viesnīcu meklēšanu, izlemjot, kuras vietnes salīdzināt, vajadzētu būt atkarīgam no tā, cik bieži tās piedāvā labākos viesnīcu piedāvājumus, un no tā, cik vēlaties, lai jūs skatītu un filtrētu meklēšanas rezultātus. Līdz ar to turpinājumā rezervēšanas vietnes viesnīcām.

Viesnīcu rezervēšanas vietnes

Rezervēšanas vietnes viesnīcām – kuras labāk izmantot

Lielākajai daļai ceļojumu plānošanas labākā vispārējā stratēģija ir salīdzināt cenas no vairākiem avotiem, ieskaitot pašas viesnīcas vietni, jo tā dažkārt piedāvās piedāvājumus, kas nav kopīgi ar trešo pušu vietnēm, vai arī piedāvās tādas pašas likmes kā trešo personu vietnes, atskaitot nepatīkamās rezervēšanas maksas. Viesnīcu vietnes piedāvās arī kompleksus piedāvājumus – komplektus ērtības iekļaujumus un tamlīdzīgus -, kas netiek koplietoti ar trešo pušu vietnēm.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat viesnīcu sarakstā šajā sarakstā, vai arī sev vēlamajā viesnīcu meklētājā, vienmēr pārbaudiet arī viesnīcas faktisko vietni vai piezvaniet uz tās rezervācijas līniju, lai pārliecinātos, ka jūs patiešām saņemat vislabāko viesnīcas piedāvājumu.

Ja jūs mēģināt noskaidrot, kā vislabāk meklēt lētas viesnīcas, vispirms skenējiet šo labāko viesnīcu meklēšanas vietņu ātro sarakstu, nevis noteiktā secībā. Pēc tam ritiniet uz leju, lai izlasītu padziļinātus kopsavilkumus par katru no tiem.

Saraksts ar labākajām rezervēšanas vietnēm

Booking.com
Kayak
Priceline
Hotels.com
HotelsCombined
Expedia
Agoda
TripAdvisor
Trivago
Google
Hotwire

Neviens labāko viesnīcu rezervēšanas vietņu saraksts nav izsmeļošs, taču šie 11 attēlo lielu pūļa izlases kombināciju, kas sajaukta ar jaunākām, līdzīgi veicamās viesnīcu meklēšanas iespējas, par kurām jūs, iespējams, nezināt.

Viņi visi izturēja pārbaudījumus. Cenas par vieniem un tiem pašiem datumiem un galamērķiem dažādās vietnēs bija diezgan vienādas, taču rezultātu nepastāvība var atšķirties atkarībā no jūsu mērķa, cik tālu jūs iepriekš meklējat labākos viesnīcu piedāvājumus un jūsu apmeklētā gada laiks.

Paturot to prātā, šeit ir labākās viesnīcu rezervēšanas vietnes, lai salīdzinātu cenas nākamajam ceļojumam, kā arī katra no tām vislabākā īpašība. Ja trūkst viesnīcu vietņu, kuras, jūsuprāt, būtu jāiekļauj, lūdzu, miniet to komentāros.

Ceram, ka mūsu padomi tev noderēs. Bet vēlamies ieteikt, izlasīt rakstu par to, kā nopelnīt ceļojuma laikā. Arī šī nauda var noderēt.